Cennik - Sklep Medyczny VIP GOLDI

Dostarczamy rozwiązania sprzętowe do poradni i szpitali, klinik,  rodzin i organizacji opieki społecznej. Firma Medyc ma kulturę korporacyjną, taką jak żadna inna na rynkach, które służymy. W dalszym ciągu rozwijamy się z każdym rokiem i przez całe pokolenie, pozostaniemy zobowiązani do naszych klientów, naszych współpracowników, naszej społeczności i skutecznej opieki nad pacjentem.

Cennik - Sklep Medyczny VIP GOLDI


Cenimy naszych klientów za pomocą produktów wysokiej jakości i ergonomicznych oraz poszanowania praw własności intelektualnej. Inwestowaliśmy w najnowocześniejsze linie produkcyjne i montażowe oraz przeszkoliliśmy naszych pracowników, aby zapewnić naszym klientom opłacalność, podczas gdy produkty skoncentrowane na szczegółach. Ponadto uważamy, że nasi dostawcy i proces produkcji ściśle monitorują energooszczędność i ekologiczne.

Dzięki temu nasze ceny wszystkich wyprodukowanych aparatur i sprzętów medycznych są badzo atrakcyjne i niskie. 


Sklep Medyczny opinia- Podanie jaki to sprzęt, aparatuta
- Jak pracuje Ci się na zakupionym sprzęcie
-Czy spełnia Państwa parametry
-Czy cena sprzętu aparatury była kożystna
-Czy nasi pracowwnicy pomogli Państwu w wybraniu sprzętu i czy się w tym sprawdzili
-Prosimy ocenić sprzęt i aparaturę w kryteriach 1/10
    *  http://kardiomonitor.elmedica.com.pl/
    * http://aparat-ktg.elmedica.com.pl/
    * http://aparat-ekg.elmedica.com.pl/
    * http://pulsoksymetr.elmedica.com.pl/
    * http://wozek-medyczny.elmedica.com.pl/
    * http://fotel-ginekologiczny.elmedica.com.pl/
    * http://lozka-szpitalne.elmedica.com.pl/
    * http://szafki-przylozkowe.elmedica.com.pl/
    * http://holter-cisnienia.elmedica.com.pl/
    * http://pompy-infuzyjne.elmedica.com.pl/
    * http://ssaki-medyczne.elmedica.com.pl/
    * http://spirometry.elmedica.com.pl/Jeśli u pacjenta lub osoby wystąpią objawy zawału serca, nie zwlekaj z uzyskaniem pomocy medycznej. Zadzwoń na 911 lub poproś kogoś o telefon. Nie kieruj siebie ani innych do szpitala, ponieważ personel pogotowia ratunkowego 911 może natychmiast rozpocząć podstawowe leczenie. Opóźnianie opieki może spowodować uszkodzenie serca lub śmierć. Im szybciej zostaną zidentyfikowane objawy zawału serca, tym szybciej pacjent będzie mógł być leczony, maksymalizując szansę na dobry wynik.
Atak serca może powodować inne nieprawidłowości oprócz blokowania przepływu krwi. Na przykład nagła śmierć sercowa może wystąpić, gdy sygnały elektryczne serca stają się nieregularne (zaburzenia rytmu serca). Kiedy tkanka serca odpowiedzialna za regularne bodźce elektryczne skurczów mięśnia sercowego jest uszkodzona, serce przestaje skutecznie pompować krew. Śmierć zwykle następuje w kilka minut po tym, jak serce przestaje pompować krew. W związku z tym szybka resuscytacja wieńcowa płucna (CPR) i przywrócenie zorganizowanej aktywności elektrycznej (zwykle przez wstrząs elektryczny defibrylatorem) mogą przywrócić skuteczne pompowanie krwi. Może to uratować życie niektórym osobom.


 Aparat EKG    Kardiomonitor    Holtery    Pompy Infuzyjne    Łóżka szpitalne    Fotele ginekologiczne    Spirometry    Ssaki