Holter ciśnienia - VIP GOLDI

Jesteśmy firmą, która projektuje i produkuje aparature medyczną i sprzęt medyczny i ma ponad 10-letnie doświadczenie w naszej siedzibie w Warszawie. Dostarczamy rozwiązania sprzętowe do poradni i szpitali, klinik,  rodzin i organizacji opieki społecznej. Firma OLO Bydgozcz zajmuje się sprzedażą holterów ciśnienia ma kulturę korporacyjną, taką jak żadna inna na rynkach, które służymy. W dalszym ciągu rozwijamy się z każdym rokiem i przez całe pokolenie, pozostaniemy zobowiązani do naszych klientów, naszych współpracowników, naszej społeczności i skutecznej opieki nad pacjentem. Polecamy nasze holtery ciśnienia.

Holter ciśnienia -  cena

Cenimy naszych klientów za pomocą produktów wysokiej jakości i ergonomicznych oraz poszanowania praw własności intelektualnej. 

Dzięki temu nasze ceny wszystkich wyprodukowanych aparatur i sprzętów medycznych są badzo atrakcyjne i niskie. 


Holter ciśnienia - opinia


Jeżeli dokonałeś zakupy w naszym sklepie Medyc i jesteś zadowolony z zakupionego sprzętu, aparatury medycznej. To prosimy o opinię, taką jak:

- Podanie jaki to sprzęt, aparatuta
- Jak pracuje Ci się na zakupionym sprzęcie

Pacjenci, którzy zauważą, że ich bicie serca jest niezwykle szybkie, wolne lub nieregularne, mogą doświadczać nieregularnych impulsów elektrycznych zwanych arytmiami. Mogą również mieć objawy osłabienia, duszności i lęku. Zaburzenia rytmu mogą zmieniać, spowalniać, a nawet hamować zdolność serca do pompowania krwi. W związku z tym osoby z zaburzeniami rytmu powinny szukać pomocy w nagłych wypadkach, szczególnie jeśli arytmia jest trwała lub powoduje jakiekolwiek objawy związane z objawami zawału serca, takie jak ból w klatce piersiowej. Migotanie komór i migotanie przedsionków to dwa przykłady arytmii. Migotanie przedsionków może zwiększać ryzyko udaru mózgu.

Kardiomiopatia jest stanem wskazanym przez nieprawidłowy mięsień sercowy. Nieprawidłowe mięśnie utrudniają pompowanie krwi do reszty ciała.

Główne rodzaje kardiomiopatii
Rozszerzone (rozciągnięte i przerzedzone mięśnie)
Przerostowy (pogrubiony mięsień sercowy)
Ograniczający (rzadki problem, gdy mięsień sercowy nie rozciąga się normalnie, więc komory nie wypełniają się krwią)
Objawy kardiomiopatii
Duszność
Zmęczenie
Obrzęk stóp, kostek i / lub nóg
Kaszel podczas leżenia
Zawroty głowy
Ból w klatce piersiowej
Nieregularne bicie serca
 Aparat EKG    Kardiomonitor    Holtery    Pompy Infuzyjne    Łóżka szpitalne    Fotele ginekologiczne    Spirometry    Ssaki