Kardiomonitory - VIP GOLDI

Co monitoruje anestezjolog i dlaczego?
Jako licencjonowany anestezjolog, muszę omówić ryzyko i korzyści znieczulenia podczas operacji. Przez większość czasu ryzyko jest dość niskie, a nawet gdy jest wyższe z powodu choroby lub bardziej wymagającej operacji, nigdy nie miałem pacjenta, który zdecydowałby się na operację bez niego!

Ponieważ leki znieczulające zmieniają funkcjonowanie organizmu, istnieje ryzyko, że oczywiście. Ale dzięki ciągłemu monitorowaniu parametrów życiowych i poziomów znieczulenia ryzyko jest znacznie zmniejszone lub zminimalizowane.

Co mówi nam EKG?
Elektrokardiogram (EKG, EKG) dostarcza informacji o sercu. Niektóre informacje są jasne, a niektóre mogą jedynie dostarczyć wskazówek na temat stanu zdrowia serca.

Tętno
Rytm serca
Wielkość serca (szczególnie pogrubienie mięśnia ściany serca)
Normalne i nieprawidłowe przewodzenie przez serce
Wskazówki dotyczące nieprawidłowego poziomu elektrolitów we krwi (potas, wapń, sód itp.)
Zablokowanie i brak tlenu w częściach serca
Wskazówki do innych warunków (płyn wokół serca, nawet choroba płuc)
Monitor EKG, znany również jako monitor EKG lub elektrokardiogram
Na górze pokazanego powyżej monitora znajduje się pasek EKG i wskaźnik tętna. Linia ma kolor pomarańczowy i pokazuje anestezjologowi częstość akcji serca, rytm i inne informacje. Liczba w kolorze żółtym / pomarańczowym po prawej stronie (58) to tętno.

W niektórych miejscach na klatce piersiowej umieszczane są trzy lub pięć naklejek elektrod. Odczytują one przewodnictwo elektryczne przez serce. Ze wzoru wyświetlanego na ekranie można uzyskać wiele informacji. Najbardziej bezpośrednie informacje to tętno i rytm (regularne lub nieregularne). Inne warunki, takie jak pogrubienie mięśnia sercowego z powodu wysokiego ciśnienia krwi, mogą być również odzwierciedlone w elektrokardiogramie. Zmiany poziomu elektrolitów we krwi mogą również mieć charakterystyczny wygląd na EKG. Wysoki poziom potasu jest przykładem nieprawidłowości elektrolitowej, która powoduje widoczne zmiany wzoru na EKG.

Jeśli w tętnicach wieńcowych dostarczających krew do serca występują blokady, wzór EKG pokaże zmiany. Zawał serca w znieczuleniu jest rzadkim, ale potencjalnie poważnym powikłaniem. Zazwyczaj występują czynniki ryzyka choroby wieńcowej, a zawał mięśnia sercowego jest bardziej prawdopodobny podczas lub po operacji doraźnej niż operacja planowa.

Anestezjolog musi ocenić każdą zmianę częstości akcji serca lub rytmu. Czasami leczenie to po prostu zmiana rodzaju lub głębokości znieczulenia. Czasami częstość akcji serca i rytm mogą się zmieniać z powodu czynności wykonywanych podczas operacji (czy wiesz, że naciskanie gałki ocznej może powodować spadek częstości akcji serca?), A czasami wynika to z wewnętrznego problemu z sercem lub innym istniejącym wcześniej zdrowiem problem.

Sklep Medyc powstał w 1998 roku, ich głównym produktem sprzedającymi się są kardiomonitory, które znajdują się w bazie produkcyjnej krajowego sprzętu medycznego. Firma jest projektem, produkcją, sprzedażą urządzeń do produkcji sprzętu klasy podstawowej, o łącznej powierzchni 20.000 m2, zatrudnia 70 pracowników. Jesteśmy firmą, która projektuje i produkuje aparature medyczną i sprzęt medyczny i ma ponad 10-letnie doświadczenie w naszej siedzibie w Warszawie.

Kardiomonitory - cena

Cenimy naszych klientów za pomocą produktów wysokiej jakości takich jak kardiomonitory i aparaty KTG oraz poszanowania praw własności intelektualnej. Inwestowaliśmy w najnowocześniejsze linie produkcyjne i montażowe oraz przeszkoliliśmy naszych pracowników, aby zapewnić naszym klientom opłacalność, podczas gdy produkty skoncentrowane na szczegółach. 

Dzięki temu nasze ceny wszystkich wyprodukowanych aparatur i sprzętów medycznych są badzo atrakcyjne i niskie. 


Kardiomonitory - opinia


Jeżeli dokonałeś zakupy w naszym sklepie Medyc i jesteś zadowolony z zakupionego sprzętu, aparatury medycznej. To prosimy o opinię, taką jak:

- Podanie jaki to sprzęt, aparatuta
-Czy nasi pracowwnicy pomogli Państwu w wybraniu sprzętu i czy się w tym sprawdzili
-Prosimy ocenić sprzęt i aparaturę w kryteriach 1/10 Aparat EKG    Kardiomonitor    Holtery    Pompy Infuzyjne    Łóżka szpitalne    Fotele ginekologiczne    Spirometry    Ssaki