Łóżka Szpitalne - VIP GOLDI

Sklep Medyc powstał w 1998 roku, znajduje się w bazie produkcyjnej krajowego sprzętu medycznego. Firma jest projektem, produkcją, sprzedażą urządzeń do produkcji sprzętu klasy podstawowej, o łącznej powierzchni 20.000 m2, zatrudnia 70 pracowników. Jesteśmy firmą, która projektuje i produkuje aparature medyczną i sprzęt medyczny i ma ponad 10-letnie doświadczenie w naszej siedzibie w Warszawie. Dostarczamy łóżka szpitalne  do poradni i szpitali, klinik,  rodzin i organizacji opieki społecznej. Firma Medyc ma kulturę korporacyjną, taką jak żadna inna na rynkach, które służymy. W dalszym ciągu rozwijamy się z każdym rokiem i przez całe pokolenie, pozostaniemy zobowiązani do naszych klientów, naszych współpracowników, naszej społeczności i skutecznej opieki nad pacjentem. Posiadamy w sprzedaży tanie łózka szpitalne. Zapoznaj się z naszą ofertą na lóżka szpitalne.

Łóżka Szpitalne -  cena

Ponadto uważamy, że nasi dostawcy i proces produkcji ściśle monitorują energooszczędność i ekologiczne. Nasza produkcja skupia się głównie na produkowaniu łóżek szpitalnych na wysokim poziomie i wysokiej wygodzie.


Łóżka Szpitalne -  opinia


Jeżeli dokonałeś zakupy w naszym sklepie Medycznym i jesteś zadowolony z zakupionego sprzętu, aparatury medycznej. To prosimy o opinię.

Monitor ciśnienia krwi
Ciśnienie krwi jest wyświetlane w prawym górnym rogu monitora na różowo / fioletowo. Skurczowa (najwyższa liczba) reprezentuje ciśnienie w naczyniach krwionośnych, podczas gdy serce kurczy się. Najniższa liczba to rozkurczowe ciśnienie krwi, ciśnienie wywierane na ściany naczyń krwionośnych, gdy serce się rozluźnia. Liczba w nawiasach to MAP - średnie ciśnienie tętnicze - i zapewnia anestezjologowi jeszcze więcej informacji.

Ciśnienie krwi można mierzyć inwazyjnie lub nieinwazyjnie.

Inwazyjne ciśnienie krwi mierzy się za pomocą cewnika umieszczonego wewnątrz tętnicy - zwanej linią tętniczą - zwykle w nadgarstku. Częstsze (ciągłe) i dokładniejsze pomiary można wykonywać inwazyjnie. Zazwyczaj ten poziom monitorowania NIE jest potrzebny w przypadku rutynowych operacji lub zdrowych pacjentów, nawet w przypadku bardziej zaangażowanych lub długotrwałych operacji.
Nieinwazyjne ciśnienie krwi to zwykłe pomiary ciśnienia krwi wykonywane za pomocą mankietu ściskającego wokół ramienia. Podczas znieczulenia twoje ciśnienie krwi będzie pobierane przez automatyczny mankiet, co dwie do pięciu minut podczas snu, aby zapewnić jak najszybsze wykrycie wszelkich zmian.
Środki znieczulające, w tym większość leków znieczulających, a także znieczulenie zewnątrzoponowe i spinalne, powodują obniżenie ciśnienia krwi. Niektóre osoby tolerują te krople lepiej niż inne i zawsze ważne jest, aby móc wykonywać szybkie i częste pomiary ciśnienia krwi w znieczuleniu.

Pulsoksymetr (pulsoksymetr)
Pomiar nasycenia krwi tlenem poprawił bezpieczeństwo znieczulenia, być może bardziej niż jakakolwiek inna innowacja w historii. Ponieważ środki znieczulające celowo lub jako niezbędny efekt uboczny powodują spowolnienie lub zatrzymanie oddychania, anestezjolog staje się odpowiedzialny za tę oczywiście istotną funkcję. Bezpośredni pomiar adekwatności wentylacji i natlenienia jest niezwykle cenny podczas każdego znieczulenia.

Hemoglobina jest cząsteczką przenoszącą tlen w czerwonych krwinkach. Pulsoksymetr jest urządzeniem służącym do pomiaru stopnia nasycenia hemoglobiny tlenem. Różne długości fali światła są wykorzystywane do wykrywania tlenu we krwi tętniczej. Wartość od 95 do 100 procent jest normalna. Ta liczba nazywa się „sat” lub „puls ox”.


Pulsoksymetr wyświetla również częstość akcji serca, oprócz nasycenia tlenem krwi.

Zmiany odczytów pulsacyjnego wołu są starannie oceniane i agresywnie traktowane w celu utrzymania tej liczby w normalnym zakresie. Pacjenci, którzy palą, mają wcześniej występującą chorobę płuc lub mają astmę, mogą wymagać szczególnej interwencji w celu utrzymania poziomu tlenu.
 Aparat EKG    Kardiomonitor    Holtery    Pompy Infuzyjne    Łóżka szpitalne    Fotele ginekologiczne    Spirometry    Ssaki