MEDICAL - sklep Medyczny VIP GOLDI

Sklep Medyc powstał w 1998 roku, znajduje się w bazie produkcyjnej krajowego sprzętu medycznego. Firma jest projektem, produkcją, sprzedażą urządzeń do produkcji sprzętu klasy podstawowej, o łącznej powierzchni 20.000 m2, zatrudnia 70 pracowników.

MEDICAL - sklep Medyczny VIP GOLDI

Ponadto uważamy, że nasi dostawcy i proces produkcji ściśle monitorują energooszczędność i ekologiczne.

Dzięki temu nasze ceny wszystkich wyprodukowanych aparatur i sprzętów medycznych są badzo atrakcyjne i niskie.


Sklep Medyczny opinia


Jeżeli dokonałeś zakupy w naszym sklepie Medyc i jesteś zadowolony z zakupionego sprzętu, aparatury medycznej. To prosimy o opinię, taką jak:

- Podanie jaki to sprzęt, aparatuta
- Jak pracuje Ci się na zakupionym sprzęcie.

Inne metody leczenia chorób serca obejmują specjalne techniki, takie jak angioplastyka i umieszczanie stentu.

Angioplastyka Krok po kroku
Cienki cewnik lub rurkę (stent) umieszcza się w tętnicy wieńcowej i przeciąga przez przeszkodę jak skrzep.
Balon jest napompowany i odsuwa przeszkodę.
Balon jest następnie opróżniany, pozostawiając tętnicę odblokowaną, umożliwiając w ten sposób dobry przepływ krwi.
Często po angioplastyce wkładana jest i rozszerzana rurka z siatki, która wzmacnia tętnicę, aby zapobiec jej zapadnięciu się.
Pielęgniarki będą wywierać nacisk na obszar, w którym wprowadzono cewnik przez co najmniej 15 minut. Pacjent musi leżeć płasko na plecach przez kilka godzin, aby zminimalizować ryzyko krwawienia. Lekarz zaleci pacjentowi unikanie podnoszenia ciężkich przedmiotów i unikanie forsownej aktywności fizycznej przez pewien czas po zabiegu, zwykle 1–2 dni.

Tętnice wieńcowe niektórych pacjentów nie są dobrymi kandydatami do angioplastyki i / lub stentów. Tacy pacjenci mogą skorzystać z innej techniki leczenia zwanej operacją pomostowania. Operacja obejścia ma miejsce, gdy chirurg usuwa naczynie krwionośne z jednej części ciała (klatki piersiowej, nóg lub ramion) i używa go do połączenia jednej otwartej części tętnicy wieńcowej z inną otwartą częścią, omijając w ten sposób obszar, który zablokował przepływ krwi . Często chirurg może potrzebować ominięcia więcej niż jednej tętnicy.

Decyzja kardiologa i chirurga serca o podjęciu próby stentowania tętnicy wieńcowej w porównaniu z operacją pomostowania jest zwykle zalecana pacjentowi. Operacja obejścia jest zwykle wykonywana, jeśli tętnice wieńcowe są zwężone lub zablokowane w wielu miejscach.

Procedura ta znana jest jako pomostowanie tętnic wieńcowych (CABG). Lekarz pobierze naczynie krwionośne z innej części ciała i przeszczepi je do serca, aby ominąć jedną, dwie, trzy lub więcej zablokowanych tętnic wieńcowych. Procedura wymaga późniejszego pobytu w szpitalu w celu wyzdrowienia.

 Aparat EKG    Kardiomonitor    Holtery    Pompy Infuzyjne    Łóżka szpitalne    Fotele ginekologiczne    Spirometry    Ssaki