Oferta - Sklep Medyczny VIP GOLDI

Sklep Medyc powstał w 1998 roku, znajduje się w bazie produkcyjnej krajowego sprzętu medycznego. Firma jest projektem, produkcją, sprzedażą urządzeń do produkcji sprzętu klasy podstawowej, o łącznej powierzchni 20.000 m2, zatrudnia 70 pracowników. Jesteśmy firmą, która projektuje i produkuje aparature medyczną i sprzęt medyczny i ma ponad 10-letnie doświadczenie w naszej siedzibie w Warszawie. Dostarczamy rozwiązania sprzętowe do poradni i szpitali, klinik,  rodzin i organizacji opieki społecznej. Firma Medyc ma kulturę korporacyjną, taką jak żadna inna na rynkach, które służymy.

Oferta - Sklep Medyczny 

VIP GOLDI

Cenimy naszych klientów za pomocą produktów wysokiej jakości i ergonomicznych oraz poszanowania praw własności intelektualnej. Inwestowaliśmy w najnowocześniejsze linie produkcyjne i montażowe oraz przeszkoliliśmy naszych pracowników, aby zapewnić naszym klientom opłacalność, podczas gdy produkty skoncentrowane na szczegółach. Ponadto uważamy, że nasi dostawcy i proces produkcji ściśle monitorują energooszczędność i ekologiczne.

Dzięki temu nasze ceny wszystkich wyprodukowanych aparatur i sprzętów medycznych są badzo atrakcyjne i niskie. 


Sklep Medyczny opinia


Jeżeli dokonałeś zakupy w naszym sklepie Medyc i jesteś zadowolony z zakupionego sprzętu, aparatury medycznej. To prosimy o opinię, taką jak:


-Czy nasi pracowwnicy pomogli Państwu w wybraniu sprzętu i czy się w tym sprawdzili
-Prosimy ocenić sprzęt i aparaturę w kryteriach 1/10

Warunki zdrowotne, styl życia, wiek i historia rodziny mogą zwiększać ryzyko chorób serca. Chociaż mężczyźni, nawet w młodszym wieku, są bardziej narażeni na choroby serca niż kobiety, choroby serca są nadal głównym zabójcą obu płci (około 611,000 zgonów rocznie). Około 735 000 osób w USA co roku cierpi na zawał serca. Osoby z rodzinną historią chorób serca, które palą i są otyłe, są bardziej narażone na rozwój chorób serca. Około połowa wszystkich Amerykanów (47%) ma co najmniej jeden z trzech kluczowych czynników ryzyka chorób serca, w tym wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu lub palenie tytoniu. Około 80 milionów ludzi w USA cierpi na jakąś formę choroby serca. Jest to główna przyczyna śmierci mężczyzn i kobiet

Często czynnikami ryzyka chorób serca można zarządzać lub je ograniczać za pomocą prostych metod. Typowe czynniki ryzyka chorób serca obejmują:

Ryzyko chorób serca, które można kontrolować lub modyfikować
Cukrzyca
Podwyższony poziom cholesterolu
Wysokie ciśnienie krwi
Brak aktywności fizycznej
Przestań palić
Te czynniki ryzyka można zmniejszyć, dokonując zdrowego stylu życia i przyjmując leki. Twój lekarz pierwszego kontaktu może ci pomóc w dokonaniu wyboru i przyjęciu leków. Stres, nadwaga lub otyłość oraz spożywanie alkoholu są czynnikami ryzyka chorób serca. Porozmawiaj z lekarzem o tym, jak zmniejszyć ryzyko.
 Aparat EKG    Kardiomonitor    Holtery    Pompy Infuzyjne    Łóżka szpitalne    Fotele ginekologiczne    Spirometry    Ssaki