PROMOCJE - Sklep Medyczny VIP GOLDI

Jesteśmy firmą, która projektuje i produkuje aparature medyczną i sprzęt medyczny i ma ponad 10-letnie doświadczenie w naszej siedzibie w Warszawie. Dostarczamy rozwiązania sprzętowe do poradni i szpitali, klinik,  rodzin i organizacji opieki społecznej. Firma Medyc ma kulturę korporacyjną, taką jak żadna inna na rynkach, które służymy. W dalszym ciągu rozwijamy się z każdym rokiem i przez całe pokolenie, pozostaniemy zobowiązani do naszych klientów, naszych współpracowników, naszej społeczności i skutecznej opieki nad pacjentem.

PROMOCJE - Sklep Medyczny VIP GOLDI

Inwestowaliśmy w najnowocześniejsze linie produkcyjne i montażowe oraz przeszkoliliśmy naszych pracowników, aby zapewnić naszym klientom opłacalność, podczas gdy produkty skoncentrowane na szczegółach. Ponadto uważamy, że nasi dostawcy i proces produkcji ściśle monitorują energooszczędność i ekologiczne.

Dzięki temu nasze ceny wszystkich wyprodukowanych aparatur i sprzętów medycznych są badzo atrakcyjne i niskie. 


Sklep Medyczny opinia


Jeżeli dokonałeś zakupy w naszym sklepie Medyc i jesteś zadowolony z zakupionego sprzętu, aparatury medycznej. To prosimy o opinię, taką jak:


-Czy spełnia Państwa parametry
-Czy cena sprzętu aparatury była kożystna
-Czy nasi pracowwnicy pomogli Państwu w wybraniu sprzętu i czy się w tym sprawdzili
-Prosimy ocenić sprzęt i aparaturę w kryteriach 1/10

Zapobieganie chorobom serca i zmniejszanie ryzyka jest możliwe poprzez zdrowy tryb życia. Podstawowe elementy zdrowego stylu życia obejmują:

Nigdy nie pal ani nie rzucaj palenia papierosów (i używania innych wyrobów tytoniowych)
Jedz dietetyczną dietę (wiele warzyw i owoców, mniej tłuszczów, cukrów i mięs)
Uzyskaj co najmniej 30 minut ćwiczeń prawie codziennie
Unikaj alkoholu lub spożywaj nie więcej niż 1 napój dziennie dla kobiet i nie więcej niż 2 napoje dziennie dla mężczyzn
W razie potrzeby uzyskaj kontrolę medyczną cukrzycy, wysokiego ciśnienia krwi i cholesterolu
Zachęcaj przyjaciół i rodzinę do pomocy. Może mogliby skorzystać z twojego dobrego przykładu!
Poznaj swoją rodzinną historię chorób serca. Zarządzaj swoimi poziomami stresu. Poznaj znaki ostrzegawcze zawału serca i udaru mózgu i działaj szybko, jeśli zauważysz objawy u siebie lub u innych osób. Monitoruj poziom cukru we krwi i uważaj na oznaki i objawy cukrzycy. Uważaj na chrapanie; może to wskazywać na bezdech senny, co zwiększa ryzyko chorób serca, nadciśnienia i udaru mózgu.Głównym kluczem do zapobiegania chorobom serca, powrotu do zdrowia i spowalniania jest dieta zdrowa dla serca. Większość lekarzy serca zaleca następujące pokarmy.

Zdrowa żywność dla serca
Owoce
Rośliny strączkowe
warzywa
Całe ziarna
Pokarmy, które mogą pomóc obniżyć poziom cholesterolu
Orzechy
Oleje roślinne
Posiew
Jedzenie ryb około dwa razy w tygodniu jest dobrym źródłem białka bez tłuszczów znajdujących się w czerwonym mięsie. Niektórzy badacze sugerują, że dieta bardziej wegetariańska może faktycznie odwrócić niektóre aspekty choroby wieńcowej, takie jak rozmiar płytki nazębnej. Ogranicz spożycie tłuszczów nasyconych, tłuszczów trans, czerwonego mięsa, cukru, napojów słodzonych cukrem i sodu, aby chronić swoje serce i naczynia krwionośne.

Podczas gdy choroby serca można leczyć wieloma metodami, zapobieganie lub leczenie poprzez prowadzenie rozsądnego trybu życia wydaje się być jednym z najlepszych sposobów na ograniczenie tego powszechnego problemu zdrowotnego.
 Aparat EKG    Kardiomonitor    Holtery    Pompy Infuzyjne    Łóżka szpitalne    Fotele ginekologiczne    Spirometry    Ssaki